niedziela, 14 lipca, 2024
Bez kategorii

Podsumowanie rundy jesiennej przez trenera II drużyny – Mateusza Skrzypczaka

Całą rundę oceniam pozytywnie, gdyż realizowaliśmy założenia, które przed sobą postawiliśmy przed rozpoczęciem rozgrywek w A Klasie, w której rozgrywamy 2 sezon. 

Głównym założeniem naszej drużyny rezerw jest przygotowanie kolejnych zawodników do gry w naszym pierwszym zespole rywalizującym w IV lidze. Rundę zaczęliśmy po dobrych przygotowaniach latem i rozpoczęliśmy ją pozytywnym akcentem – zwycięstwem, a także punktami w pierwszych 3 kolejkach ligowych oraz rozegraliśmy bardzo wyrównany mecz Pucharu Polski z silniejszym przeciwnikiem – Wartą Śrem (rywalizującą w V lidze). Po tym meczu złapaliśmy lekką zadyszkę – w 2 meczach nie punktowaliśmy. Cieszy natomiast końcówka rundy, która wpływa na nas optymistycznie przed rozpoczęciem rundy rewanżowej – 4 kolejne mecze, w których 3 razy wygraliśmy, a także zwycięstwo w środku sezonu z obecnym wtedy liderem – Zjednoczeni Września. 

Okres przygotowawczy będzie na pewno nastawiony na budowanie przygotowania fizycznego, kontynuacją podjętego projektu przez Trenera i dalszym jego rozwijaniem. 

Rundę zakończyliśmy na 6 miejscu, ale tylko 1 punkt dzieli nas od pozycji 4. Na pewno celujemy wyżej aniżeli nasza obecna pozycja ligowa, ale żeby to zrobić musimy ciężko pracować i tworzyć wzajemną pozytywną atmosferę w drużynie. 

Za nie długo już święta oraz Nowy Rok, dlatego dla wszystkich kibiców, sympatyków życzę radosnych, szczęśliwych i rodzinnych Świąt oraz aby kolejny rok przyniósł nam wszystkim jak najwięcej pozytywnych momentów!