niedziela, 14 lipca, 2024
Seniorzy

Podsumowanie rundy jesiennej: Napastnicy

Runda jesienna dla napastników KSS Kotwica Kórnik była czasem intensywnych zmagań, a każdy z graczy wniósł swój unikalny wkład w osiągnięcia drużyny.

Niestety, pechowe momenty spotkały Mikołaja Panowicza, który doświadczył poważnej kontuzji w trakcie sezonu, co spowodowało dłuższą przerwę. Napastnik w 7 meczach zanotował 2 asysty.

Abel Abomsa, jako nowy nabytek klubu, okazał się strzałem w dziesiątkę dla Kotwicy. Z 10 bramkami w 16 meczach i 3 asystami udowodnił swoją skuteczność oraz zdolność do wspierania kolegów w zdobywaniu goli.

Młody, perspektywiczny napastnik, Filip Wełniak, dołączył do drużyny w trakcie rundy. Zaliczył 3 bramki i 3 asysty w 14 meczach, co świadczy o jego szybkim przystosowaniu się do nowego środowiska.

Patryk Uliński, urodzony w 2006 roku, mimo młodego wieku, zyskał sobie miejsce w zespole poprzez regularną grę w II drużynie, gdzie zdobywał sporo bramek. W 7 meczach pierwszej drużyny zdobył 1 bramkę, dając do zrozumienia, że potencjał tego młodego zawodnika jest godny uwagi.

Mimo pełnych wyzwań i przeciwności losu, napastnicy Kotwicy Kórnik wykazali się determinacją i umiejętnościami, co zaowocowało ich znaczącym udziałem w rundzie jesiennej. Z przyjemnością można oczekiwać, jak ci zawodnicy będą kontynuować swoje osiągnięcia w rundzie wiosennej.

Mikołaj Panowicz – 7 meczów – 260 minut – 0 bramek – 2 asysty

Abel Abomsa – 16 meczów – 713 minuty – 10 bramek – 3 asyst

Filip Wełniak – 14 meczów – 670 minuty – 3 bramki – 3 asysty

Patryk Uliński – 7 meczów – 56 minut – 1 bramka – 0 asysty

/ Podsumowanie opracował trener analityk – Mateusz Skrzypczak