HURAGAN Pobiedziska – KOTWICA Kórnik  0:5

TRAMPKARZE

KOTWICA Kórnik-KOZIOŁEK POZNAŃ 4:1

Orlik E2

Kotwica Kórnik – Phytopharm Klęka  3-1

Słaba pierwsza połowa. Notowaliśmy dużo strat gra była bardzo statyczna, a mimo wielu okazji do zdobycia gola – kopaliśmy w bramkarza gospodarzy.Po zmianie stron zagraliśmy dużo lepiej. Umiejętnie poruszaliśmy się po boisku i wyraźnie przyspieszyliśmy swoje działania. W nagrodę piłka 3-krotnie  znalazła drogę do bramki miejscowych. Dwa gole zdobyliśmy po          dośrodkowaniach Krzysia Włodarza (przy bramce Borysa Piętki i samobójczej obrońcy Phytopharmu), a raz w zamieszaniu podbramkowym najsprytniejszy okazał się Maciej Wiatr. Najlepszym naszym zawodnikiem był Bartek Marcinkowski, który nie dość, że bronił groźne strzały rywali to jeszcze pewnie rozgrywał piłkę na naszej połowie– powiedział nam po meczu Trener Marek Bugajski

Skład:

Marcinkowski, Piętka, Kasprowicz, Loga, Plaszczak, Włodarz W., Włodarz P., Rozmiarek, Grzona, Wiatr

Orlik E1

Kotwica Kórnik – Kłos Zaniemyśl   2-6

Mimo niezłego początku i bramki Mateusza Kramskiego, w pierwszej części meczu popełniliśmy szereg indywidualnych błędów, które aż trzykrotnie wykorzystali nasi przeciwnicy. Drugą połowę również rozpoczęliśmy dobrze. Piękna akcja naszego zespołu – Igor Chęciek podaje piłkę przez całą szerokość boiska do Marcela Michalskiego, który wykorzystuje wolną przestrzeń, podprowadza sobie piłkę i strzela bramkę z dystansu. Mimo, że złapaliśmy kontakt z przeciwnikiem, to graliśmy już tylko gorzej. Szwankowało przyjęcie piłki, celność podań i komunikacja w obronie. Gospodarze robili co chcieli w naszym polu karnym i również w tej części meczu strzelili nam 3 gole. Z bardzo dobrej strony pokazał się Kuba Dopierała, jednak nie potrafiliśmy dziś wykorzystać jego aktywności.- mówi po meczu trener Marek

Skład:

Szymaniak, Chęciek, Zięta, Michalski, Kramski, Wittmann, Trybus, Górski, Dopierała

MŁODZIK

Kotwica Kórnik 4-1 Mosina 1920 (Kledzik x2, Kawalec, Joachimiak)
Ostatnio każdy mecz naszych zawodników dostarcza sporo emocji. Tak było i tym razem. Kotwica od początku bardzo dobrze się prezentowała, pewnie przedostając się pod pole karne przeciwników. Niestety nie przekładało się to na skuteczność – dużo sytuacji niewykorzystanych i brak zimnej krwi spowodował zdobycie bramki dopiero w 20 minucie meczu. Po dośrodkowaniu, Mateusz Francuzik posyła piłkę w światło bramki, a dobija ją Bartek Kledzik – Kotwica prowadzi 1:0. Mimo przewagi w posiadaniu piłki, błąd w defensywie spowodował utratę bramki doprowadzając do remisu. Druga połowa meczu chaotyczna w naszym wykonaniu. Rzut rożny wykorzystany przez Filipa Kawalca spowodował jednobramkową przewagę – pozwoliło to powrócić do swojego stylu gry i ponownie podwyższyć wynik na 3:1 (Bartek Kledzik). Na wyróżnienie zasługuje również gol zdobyty przez Jasia Joachimiaka, który uderzył na bramkę widząc źle ustawionego bramkarza- napisała na facebookuVioletta Biegańska