czwartek, 25 kwietnia, 2024

Podsumowanie weekendu

received_1160074834016984W miniony weekend wszystkie grupy prócz Pań rozgrywały swoje mecze. Najlepiej wypadła drużyna Juniorów, która zaliczyła trzecie zwycięstwo w lidze.

SENIORZY

Kotwica Kórnik- GLKS Wysoka  3:0  bramki: Daniel x2, Nowak

Ten wynik chyba cieszy każdego kibica! Nareszcie kolejne 3 pkt lądują na koncie Kotwicy. Warto dodać, że Panowie mieli mnóstwo okazji na podniesienie wyniku ale 3 bramki są OK!

JUNIORZY

Kotiwca Kórnik- Huragan Pobiedziska 4:1  bramki: Surdyk, Wąsowicz, Szar, Marciniak

MŁODZIKI
K.S Lipno Stęszew – Kotwica Kórnik – Młodzik 1:2 bramki: Stankiewicz, Kledzik

„Ostatnio mecze naszych zawodników przypominają spotkania reprezentacji Polski w piłkę ręczną podczas Mistrzostw Europy – trochę ospały początek, dużo niewykorzystanych sytuacji a na koniec mały dreszczowiec. Mecz z Lipnem Stęszew był wyrównany, mimo że to Kotwica stworzyła więcej sytuacji strzeleckich. To właśnie gospodarze zdobyli pierwszą bramkę po dobitce z rzutu wolnego. Po kilku minutach Adam Stankiewicz w indywidualnej akcji zdobywa bramkę na 1:1. W drugiej połowie ponownie Kotwica szturmowała bramkę przeciwników, jednak zabrakło finalizacji. Niewykorzystane sytuacje się mszczą, czego efektem była szybka kontra Lipna nieprzepisowo przerwana przez naszych zawodników i rzut karny. W tej sytuacji bardzo dobrą interwencja popisał się Miłosz Garstkiewicz, motywując zespół do walki. Na kilka minut przed końcem spotkania Bartek Kledzik trafia drugą bramkę dla Kotwicy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego od Wojtka Pinczaka” – mogliśmy przeczytać na fan page’u młodzików (odnośnik w nazwie)