niedziela, 19 maja, 2024
Bez kategorii

Orliki starsze walczyły z Poznańską 13

Dnia 13.04 Orliki starsze 2008 rozegrały kolejny mecz drugiej ligi WZPN. Przeciwnikiem Kotwicy był najmocniejszy zespół ligi Poznańska 13. Lider tabeli gościł nasz zespół na stadionie przy ulicy Armii Poznań.
Chłopcy przygotowani na bardzo ciężki bój z bardzo mocnym przeciwnikiem wyszli skoncentrowani na rozgrzewkę i mecz czym zaskoczyli bardzo pewnych siebie przeciwników. W czwartej minucie spotkania po ładnej akcji indywidualnej Filipa Zawodniego do bramki trafia Marcel Bening.
Pomimo ataków Trzynastki wynik utrzymuje się kilka minut.
Niestety drużyna z Poznania nie dawała chwili wytchnienia swoimi atakami i znalazła drogę do Bramki. Kotwica zanotowała kilka ładnych akcji, a nawet strzał w poprzeczkę przy wyniku 1:1 
Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:1
Gra bardzo poprawna, wyrównana i choć przeciwnik dyktował tempo spotkania i wyraźnie przeważał to Kotwica dzielnie odpierała ataki, oraz niebezpiecznie wychodziła z kontratakami. 
Druga połowa to kompletna odwrotność pierwszej, graliśmy za daleko przeciwnika, bojźliwie, bez argumentów , obserwowaliśmy co zrobi zawodnik z piłką, a Trzynastka była bezlitosna.
Pierwsza polawa zdecydowany, duży plus, druga połowa do przemilczenia choć bardzo duża nauka i pokazanie ile pracy nas jeszcze czeka. 
13 Poznań 11:1 Kotwica Kórnik (3:1).
⚽ Marcel Bening