niedziela, 14 lipca, 2024
Bez kategorii

Młodziki remisują z Lechem Poznań

W dniu 13.10.2018 drużyna Młodzika D1 rozegrała kolejne spotkanie. Przeciwnikiem była drużyna Lecha Poznań.

 

Kotwica Kórnik – Lech Poznań 1:1 (0:1)
Bramka: Maciej Wiatr

 

Mecz zaczęliśmy niemrawo i z respektem do przeciwnika, dzięki czemu od początku spotkania przewagę miała drużyna gości.
W 5 minucie pierwszą bramkę w tym meczu zdobyła drużyna Lecha. Po początkowej nawałnicy pod naszą bramką, którą przetrwaliśmy dzięki bardzo dobrej postawie w bramce Bartka Marcinkowskiego. Minuty upływały a wynik nie zmieniał się.
Nasza dyspozycja w dzisiejszym dniu nie była na wysokim poziomie. Drużyna musiała skupić się na obronie i wyczekiwać błędu ze strony przeciwnika.

Druga połowa wyglądała podobnie do pierwszej, z tym, że zaczęliśmy walczyć o każdą piłkę.
W 45 minucie po błędzie bramkarza gości, piłkę do bramki skierował Maciej Wiatr, strzelając wyrównującą i ostatnią bramkę w tym meczu.
Wynik nie uległ zmianie, pomimo kolejnych sytuacji dla gości.
„Na plus po raz kolejny walka o każdą piłkę, jednak, żeby wejść na wyższy poziom musimy dłużej utrzymywać się przy piłce, a wtedy będziemy prezentować efektywniejszy futbol”.

 

Skład: Bartosz Marcinkowski, Krzysztof Plaszczak, Borys Piętka, Mateusz Kasprowicz, Jakub Loga, Stanisław Stolarek, Filip Wittmann, Piotr Rozmiarek, Maciej Wiatr oraz Dawid Szymaniak, Dominik Nowicki, Igor Chęciek, Fabian Kowalski, Mikołaj Alankiewicz, Adam Raczyński, Borys Adamowicz, Borys Chmielewski, Kacper Bartkowiak.