środa, 12 czerwca, 2024
Bez kategorii

Grom Plewiska rozbija Trampkarzy

W dniu 06.10.2018r. rozegrany został mecz ligi okręgowej Trampkarza C1 w Plewiskach. W kolejnym meczu rundy jesiennej graliśmy z zespołem GROM Plewiska.
W pierwszej połowie mimo przewagi w posiadaniu piłki oraz wielu stworzonych sytuacjach strzeleckich nie potrafimy umieścić piłki w bramce gospodarzy. Nie wykorzystane sytuacje zemściły się w końcówce pierwszej połowy, gdyż rywale wykorzystali błąd obrońców i oddając drugi celny strzał zdobyli gola dającego prowadzenie.

W drugiej połowie zagraliśmy odważne od pierwszych minut, ale w naszej grze było dużo niedokładności i prostych strat by stworzyć sytuacje bramkowe.
Rywale mając korzystny wynik zagrali z kontrataku co przyniosło im kolejne bramki. Kilkanaście minut przed końcem meczu honorową bramkę zdobył strzałem głową Filip Kawalec po asyście z rzutu wolnego Adama Witczaka.

GROM Plewiska – Kotwica Kórnik 8:1(1:0)

Bramkę dla Kotwicy zdobył Filip Kawalec.

Skład:
Smoliński Franciszek, Mikołajczak Daniel, Błaszkowiak Wojciech, Powałowski Oliwier, Strugarek Marcin, Witczak Adam, Raczyński Aleksander, Michalski Marcel, Kawalec Filip, Kujawa Marcel, Górski Daniel, Idaszak Bartosz, Francuzik Mateusz, Hipś Maksymilian, Stankiewicz Adam