sobota, 25 maja, 2024
Bez kategorii

Trampkarze zwycięscy z Orlikiem Poznań

W dniu 13.10.2018r. rozegrany został mecz ligi okręgowej Trampkarza C1 w Kórniku. W 7 kolece rundy jesiennej graliśmy z zespołem UKS Orlik Poznań.

Kotwica Kórnik – UKS Orlik Poznań 3:2 (2:2)

Bramki: Kujawa 2, Pogonowski

W pierwszej połowie mimo przewagi rywali stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji strzeleckich, z których goście dwukrotnie wyjmowali piłkę z siatki, a bramkę zdobyli Maks Pogonowski i Marcel Kujawa.  Zawodnicy dobrze wypełniali swoje zadania w obronie, dzięki dużej woli walki i zaangażowaniu skutecznie odbierali piłkę rywalom. Mimo dobrej gry nie ustrzegliśmy się błędów indywidualnych, które przeciwnicy skutecznie wykorzystali w 6 i 26 minucie umieszczając piłkę w bramce.

W drugiej połowie zagraliśmy skoncentrowani od pierwszych minut. Rywale chcąc uzyskać korzystny wynik zagrali odważnie i przez kilkanaście minut stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych, które kończyły się nie celnym strzałem lub interwencją obrońców. W kolejnych minutach wyrównanej walki obie drużyny dążyły bezskutecznie do objęcia prowadzenia. Dopiero na minutę przed końcem meczu po błędzie bramkarza gości sędzia podyktował rzut wolny pośredni w polu karnym Orlika. Po dokładnym rozegraniu rzutu wolnego przez Maksa Pogonowskiego, bramkę zdobył Marcel Kujawa strzelając piłkę tuż przy słupku bramki gości.

 

Skład:  Roguszny Filip, Mikołajczak Daniel, Pogonowski Maksymilian, Błaszkowiak Wojciech, Powałowski Oliwier, Raczyński Aleksander, Michalski Marcel, Kawalec Filip, Kujawa Marcel, Górski Daniel, Idaszak Bartosz, Francuzik Mateusz, Koprucki Mikołaj, Stankiewicz Adam