piątek, 19 lipca, 2024
Bez kategorii

Co słychać u Juniorów starszych?

junJak pisaliśmy 18 czerwca, po raz pierwszy w historii klubu drużyna juniorów starszych osiągnęła awans do najwyższej kategorii rozgrywek na szczeblu województwa Wielkopolskiego.
Niestety jak dowiedzieliśmy się od Trenera Dariusza Wojtasińskiego ze względu na okres wakacji nie najlepiej dzieje się w jego drużynie.

Pierwszy trening odbył się 19.07, następne były zaplanowane na 20 i 22.07 lecz ze względu na niską frekwencję przesunęliśmy rozpoczęcie przygotowań na poniedziałek 25.07– mówi nam Trener.
Obóz drużyny ma się odbyć w terminie 31.07 – 05.08 w Kórniku aby jak najlepiej przygotować się do rozgrywek w Lidze Wojewódzkiej, gdzie trzeba będzie się zmierzyć z takimi zespołami jak: Jarota Jarocin, Sokół Szamocin, Górnik Konin czy Lech II Poznań. Zapytaliśmy Trenera o cele na nadchodzący sezon, jednak odpowiedział: Trudno w takiej sytuacji stawiać sobie jakiekolwiek cele (mowa o niskiej frekwencji). 
Z zespołu odeszli: Wąsowicz Dawid, Marciniak Dawid- obaj skończyli wiek juniora, Welc Tomasz zakończył przygodę z piłką a Karpik Karol prawdopodobnie zmieni klub na Spartę Szamotuły. Kto nas zasili, zobaczymy w najbliższym czasie– dodaje tajemniczo Trener Dariusz.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.