Z Polonią Poznań na remis (1-1)

Skład: M. Dobrzyński, P. Kaczmarek, G. Sołtysiak, P. Landskowski, M. Wawrzynowicz, J.Frankowski, T. Nawrot, D. Chandze (70′), D. Przybył (45′), Ł. Słabolepszy, J. Jerszyński (84′)

Rezerwa: M. Mościpan, D. Kowalewski (45′), B. Graliński, K. Przybył (84′), P. Wolkiewicz (70′), K. Krzemiński, A. Lipkowski

Kartki: D. Chandze (żółta)

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana.  W 44′ po faulu na Ł. Słabolepszym sędzia podyktował rzut karny. Niestety G. Sołtysiak swoim uderzeniem nie sprawił trudności bramkarzowi gości i na przerwę obie drużyny schodziły przy stanie 0:0.

W drugiej połowie Kotwica zaczęła dominować na boisku. W 62′ precyzyjnym strzałem przy słupku popisał się D. Kowalewski i było 1:0. W kolejnych minutach Kotwica powinna była prowadzić kilkoma bramkami, ponieważ wiele świetnych sytuacji miał J. Jerszyński. Na szczęście drużyny przeciwnej nie potrafił ich skutecznie zakończyć.

W końcówce meczu Polonia zaczęła stwarzać sytuacje. Mimo to wydawało się, że Kotwica kontroluje przebieg spotkania. Oczekiwania kibiców zostały jednak brutalnie rozwiane w 92′ kiedy goście zdobyli bramkę dającą wyrównanie. Tym samym pozbawili Kotwicę 2 pkt, które znajdowały się już w zasięgu ręki.