wtorek, 16 kwietnia, 2024

Wyniki z poprzedniego weekendu

Seniorzy w poprzednią sobotę grali w Szydłowie. Te dwie drużyny różniły 6 oczek w tabeli co było widać na boisku. Szybko stracona bramka bo w 9 minucie nie pomogła w prowadzeniu gry. Po 60minutach meczu Gospodarze prowadzili już 2:0. Kotwica jednak pokazała, że nie tak łatwo ich zniechęcić do ataków i Olejniczak zaliczył honorowe trafienie. Ostateczny wynik meczu Iskra- Kotwica 2:1.

Seniorki w niedzielę podejmowały KKP Chełmża. Trener Jankowiak miał ogromne problemy kadrowe. W składzie zabrakło pięciu podstawowych zawodniczek. Pocieszajacym faktem było to, że Goście również przyjechały w osłabionym składzie. Mimo tego dziewczyny walczyły od pierwszego gwizdka jak lwice. Przyniosło to efekt remisu 0:0. Jest to pierwszy punkt jaki zdobyła żeńska drużyna w swoich rozgrywkach, jednak po trzech kolejkach nie mogą pochwalić się zdobytym golem.  W niedzielę ponownie u siebie na boisku w Kórniku mecz z Gss Grodzisk!