środa, 12 czerwca, 2024
Rocznik 2006/2007

Trampkarze po serii niepowodzeń odnoszą pierwsze zwycięstwo w lidze.

6 kolejka I Liga okręgowa Trampkarz C1

Kotwica Kórnik– Lotnik Poznań 9:1 (8:1)

Bramki: Loga Jakub x3, Osses Oliwier x3, Alankiewicz Mikołaj x2, Błaszak Maksymilian.

Do meczu drużyna przystąpiła bardzo zmotywowana mając na uwadze, że poprzednie spotkania pomimo dobrej gry zostały przegrane. Od początku spotkania nie pozwalamy gościom dojść do głosu. Niecelny rzut wolny w 4 minucie jest zwiastunem kolejnych sunących ataków z naszej strony. Bramki padają po kombinacyjnych akacjach zarówno w środku pola jak i bocznych strefach boiska. Szczególnej urody były gole zdobyte przez Mikołaja Alankiewicza, który pokonał bramkarza gości efektownymi lobami a przy golu nr 2 dosłownie „zabawił się” z obrońcą gości i bramkarzem. Martwi kontuzja Oliwiera Ossesa, który tuż po zdobyciu klasycznego hat tricka musiał opuścić boisko z poważnym urazem skręcenia stawu skokowego.

Druga połowa spotkania jest już toczona w wolniejszym tempie i jedna strzelona bramka pieczętuje nasze w pełni zasłużone zwycięstwo. Dziś nie zawiodła nas skuteczność ani zaangażowanie. W doskonałych humorach nie możemy się już doczekać kolejnego meczu, tym razem na wyjeździe, z Koziołkiem Poznań.

Kotwica: Marcinkowski Bartosz (B), Nowicki Dominik, Siejek Maksymilian, Piętka Borys, Adamowicz Borys, Osses Oliwier, Kasprowicz Mateusz, Loga Jakub (K) Chmielewski Borys, Rozmiarek Piotr, Alankiewicz Mikołaj
Rezerwowi: Soczka Franciszek, Przyborski Wojciech, Błaszak Maksymilian, Kramski Mateusz