wtorek, 16 lipca, 2024
Rocznik 2009

Młodziki 2008 remisują na wyjeździe z Orlikiem Poznań.

II liga okręgowa Młodzik D2

Orlik Poznań 2:2 Kotwica Kórnik ⚓ (1:0)
Bramki:  Filip Zawodni, Marcel Bening

Dnia 03.10.2020 Drużyna Młodzika D1 podejmowała na wyjeździe zespół Orlika Poznań. Chłopcy z Kórnika przyechali uskrzydleni ostatnim zwycięstwem z Chrobrym Gniezno i to niestety było zgubne.

O pierwszej połowie cały zespół pragnie bez wątpienia zapomnieć, błędy techniczne, brak koncentracji oraz anemiczność w grze dała się w znaczny sposób zauważyć. Co prawda murawa nie sprzyjała do pięknej gry w piłkę ale błędów w koncentracji nie idzie wytłumaczyć złym stanem boiska. Na przerwę zespół gości z Kórnika schodzi przegrywając.

Na szczęście po przerwie na boisko wychodzi zupełnie inny zespół, starający się podnieść i stanąć do walki. Odrabianie strat rozpoczął Filip Zawodni po akcji indywidualnej. Kotwica poszła za ciosem i dwie minuty później Marcel Bening trafia do siatki po błędzie bramkarza gospodarzy. Niestety Kotwica nie utrzymała prowadzenia i traci bramkę 5 minut przed końcem spotkania. Najlepszym zdaniem będzie stwierdzenie, że jeśli nie możesz wygrać to zremisuj.

Brawo dla drużyny za to, że potrafiła się pozbierać po słabej pierwszej połowie i odrobić straty, a była krok od zwycięstwa.

Brawo za charakter i wolę walki którą zapłaciliśmy trzema kontuzjami.