czwartek, 18 kwietnia, 2024

Trampkarz ze zdecydowanym zwycięstwem

W dniu 15.09.2018r. rozegrany został mecz ligi okręgowej Trampkarza C1 w Zakrzewie.
Piłkarze Kotwicy zaprezentowali się z dobrej strony wygrywając 9:1. Szybko strzelone bramki ( 1 minuta Francuzik i 5 minuta Hipś) pozwoliły spokojnie kontrolować przebieg meczu. W 15 minucie wynik spotkania podwyższył Marcel Kujawa strzałem z za pola karnego. W pierwszej połowie rywale zdołali strzelić honorową bramkę z rzutu rożnego. Po stracie bramki nadal graliśmy bardzo dobrze, a naszą przewagę udokumentowaliśmy kolejnymi bramkami.
Nasza drużyna zasługuje na pochwałę za walkę i zaangażowanie w grę przez całe spotkanie. Bardzo dobra organizacja gry podczas atakowania pozwoliła stworzyć wiele sytuacji strzeleckich, które skutecznie wykorzystaliśmy. Właściwa koncentracja obrońców pomogła skutecznie przerywać ataki gospodarzy.

Korona Zakrzewo – Kotwica Kórnik 1:9 (1:4)