czwartek, 25 kwietnia, 2024

Młodziki przegrywają z Wartą Poznań

W dniu 15.09.2018 rozegraliśmy drugi mecz w 1 lidze okręgowej młodzik D1, a naszym przeciwnikiem była drużyna Warty Poznań.

Wynik meczu 1:2 (1:1)

Strzelec bramki:  20′ Maciej Wiatr (as. Mateusz Kasprowicz)

Początek na korzyść gości, zyskali przewagę i przy 2 strzałach do bramki dobrze interweniował nasz bramkarz, jednak w 5-tej minucie straciliśmy bramkę na 0:1. Warta próbowała strzelić kolejną bramkę, ale w 20 minucie świetne podanie Mateusza Kasprowicza wykorzystał Maciej Wiatr i w sytuacji sam na sam, na dwa razy pokonał bramkarza Warty !
W 56 minucie po rzucie rożnym straciliśmy bramkę na 1:2, była to nieszczęśliwa próba wybicia piłki głową, zakończona bramką samobójczą.
Brawa dla drużyny, za postawę, która była dziś świetna, przyjemnie oglądało się to widowisko z obu stron.
Szkoda niewykorzystanej szansy na pierwsze punkty w 1 lidze, ale postawa z dzisiejszego meczu daje nadzieję w następnej kolejce na zwycięstwo !