środa, 17 kwietnia, 2024

Seniorzy zdobywają kolejne punkty.

krezW Śremie w sobotnie popołudnie Nasi seniorzy zmierzyli się s gospodarzami Wartą Śrem w kolejnym meczu klasy okręgowej. Obie drużyny przystępowali do meczu z zamiarem zgarnięcia całej puli, bo oba zespoły potrzebują punktów, Warta by spokojnie myśleć o ligowym bycie natomiast my by przybliżyć się do IV ligi.  Od początku zawodnicy Kotwicy przejęli inicjatywę i narzucili swój styl gry. Konsekwencja w grze doprowadziła do zdobycia dość szybko bramki w 12 minucie Patryk Zieliński na 1:0 a już 2 minuty później było już 2:0 po bramce Rafała Kuzy. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie i w dalszym ciągu nasz zespół dominował na boisku co w konsekwencji padły dalsze bramki dla naszej drużyny. W 56 minucie swoją drugą bramkę strzelił Patryk Zieliński a w 62 minucie znowu Rafał Kuza strzela również swoją drugą bramkę, dzieła dokończył w 76 minucie wprowadzony w II połowie Marcin Daniel. Mecz zakończył się zwycięstwem Kotwicy 5:0 i wykonała kolejny krok ku IV lidze.

Warta Śrem – Kotwica Kórnik – 0:5 (0:2)

0:1 – Patryk Zieliński 12′

0:2 – Rafał Kuza 14′

0:3 – Patryk Zieliński 56′

0:4 – Rafał Kuza 62′

0:5 – Marcin Daniel 76′

skład: Tomasz Haze, Tomasz Nawrot, Mieszko Pytlak, Dawid Kowalewski, Michał Wawrzynowicz, Mateusz Korcz, Dariusz Chandze, Piotr Krenz (65′ Michał Nowak), Patryk Zieliński (70′ Adam Rogowski), Rafał Kuza (63′ Marcin Daniel), Paweł Wolkiewicz (70′ Dawid Borkowski)