niedziela, 14 lipca, 2024
Seniorzy

RAPORT MEDYCZNY

Stan zdrowia naszych zawodników:

Maurycy Niemczyk: Dobrą informacją jest, że Maurycy Niemczyk z każdym dniem wykazuje coraz lepsze postępy w rekonwalescencji. Doznał naderwania mięśnia trójgłowego łydki, jednak obecnie skupia się na intensywnym treningu indywidualnym mającym na celu wzmocnienie łydki. Oczekujemy, że powrót do gry nastąpi w przeciągu 2-3 tygodni.

Szymon Komendziński: Szymon przeszedł operację w związku ze złamaniem środkowej kości śródręcza. Obecnie kontynuuje treningi indywidualne, a za tydzień planujemy wznowienie treningów z zespołem.

Jakub Pietrzak: Niestety, po spotkaniu z Lipnem Stęszew, Jakub doznał złamania kości bocznej w okolicach stawu skokowego prawej nogi. Obecnie będzie nosił ortezę przez kolejne 3/4 tygodnie. Następnie zawodnik rozpocznie proces rehabilitacji, którego celem będzie pełne odzyskanie sprawności.

Dominik Smykowski: Dominik doznał naderwania mięśnia. Przerwa zawodnika wyniesie od 2 do 3 tygodni, w zależności od tempa regeneracji jego nogi.

Maksymilian Pogonowski: Maksymilian, który z początkiem sezonu zerwał więzadła, wykazuje obiecujące postępy. Za tydzień planuje rozpoczęcie treningów biegowych. Maksymilian planuje powrót do treningów zespołowych indywidualnie w czerwcu lub lipcu.

    Wracajcie szybko do zdrowia, czekamy!