niedziela, 14 lipca, 2024
Seniorzy

Podsumowanie sezonu 2022/23: bramkarze

W sezonie 2022/2023 naszej bramki strzegli trzej bramkarze Hubert Świtalski , Cyprian Błażejewski oraz sprowadzony zimą Norbert Łuczak. 

W rundzie jesiennej rywalizowali Świtek wraz z Cyprianem . Hubert rozpoczął w bramce ,lecz ze względu na uraz musiał pauzować do końca rundy, rozegrał w sezonie 7 meczów, w których zanotował dwa czyste konta. Od 8 kolejki to Cyprian wskoczył do bramki i zagrał w 11 meczach 4 ligi w rundzie jesiennej , notując przy tym 3 czyste konta. Kontuzja Huberta przedłużyła się , gdyż w jednym z meczów sparingowych doznał złamania nadgarstka, przez co musiał pauzować do końca sezonu. Zimą dołączył do naszego zespołu Norbert Łuczak z Lechii Kostrzyn. Cyprian rozpoczął rundę rewanżową w pierwszej jedenastce , a w 3 kolejce doszło do zmiany w bramce i do składu wskoczył Norbert , rozegrał on w lidze 12 meczów , notując 3 czyste konta oraz 1 mecz w PP. Sezon w wykonaniu naszych bramkarzy był udany , widzieliśmy wiele udanych zagrań oraz interwencji. 

Nasza defensywa została 3 najlepsza w lidze , straciliśmy łącznie 42 bramki w sezonie, notując 9 czystych kont w sezonie. 

Cyprian Błażejewski – 14 meczów – 1260 minut – 4 czyste konta
Norbert Łuczak – 12 meczów – 1080 – 3 czyste konta + 1 mecz pucharowy 
Hubert Świtalski – 7 meczów – 630 minut – 2 czyste konta

/ Podsumowanie opracował trener bramkarzy – Adam Biba