piątek, 19 lipca, 2024
Rocznik 2009

Pierwsze szlify w piłce 9-osobowej drużyny Młodzików Młodszych

W minioną niedzielę 09.08 drużyna rocznika 2009 grała w turnieju w Lesznie. Turniej zakończyliśmy na 11 miejscu. Graliśmy na trzech świetnie przygotowanych boiskach. Mimo wysokiej temperatury zagraliśmy z dużym zaangażowaniem w każdym meczu.

Turniej był podsumowaniem treningów podczas 5 dni obozu. W rozegranych 8 meczach zawodnicy z Kórnika zdobyli cenne doświadczenie, które przyda się w rozgrywkach ligowych kategorii młodzika.
Gra po 9 zawodników na większym boisku oraz spalone to główne zmiany, do których muszą przystosować się nasi zawodnicy.

Po turnieju można stwierdzić, że zespół lepiej spisuje się gdy atakuje na bramkę rywala. Dobrze otwieraliśmy grę pod własnym polem karnym oraz uwalnialiśmy się z pressingu rywala. W każdym meczu stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych. W obronie musimy pracować nad ustawieniem obrońców przy kontratakach, po których rywale często zdobywali bramki.

W turnieju zagraliśmy z AP Reissa Poznań II, Korona Wschowa, Polonia I Leszno, AP Reissa Kalisz, Polonia Środa Wielkopolska, Obra Kościan, AKF Poznań, FA Leszno.

Kadra zespołu:
Rauk Dawid, Piętka Bruno, Kaźmierczak Jan, Gorzałczany Borys, Zasidatel Dmytro⚽️, Wlazły Cezary⚽️, Mydlarz Mikołaj, Konatkowski Jan, Wiktorek Leon, Dziurleja Kacper, Miara Mateusz, Dulski Wojciech.