poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Bez kategorii

Kotwica Kórnik na Grodzisk Cup 2016

25.01.16

56a36f9c130ea_o,size,933x0,q,70,h,1fcf43W miniony weekend miał miejsce XII w swojej historii Grodzisk Cup. Kotwica Kórnik wystawiła jedną drużynę w kategorii -open i jedną w kategorii- młodziczki. Drużyna seniorska zajęła ostatecznie 10 miejsce natomiast młodziczki 5. Zapraszam do lektury.

W kategorii open brały udział zespoły: KP Błękitne Stargard Stargard, KS Grom Wolsztyn Dziewczyny, UKS Bierutów, MLKS Tucholanka Tuchola, Kotwica Kórnik, UKS Victoria SP2 Sianów, GSS II Grodzisk Wlkp., KS Olimp Gościno, GSS Grodzisk Wielkopolski, Victoria AW, Stęszew Girls, Polonia Środa Wlkp., KKP Stomil Visacom Olsztyn 'Stomilanki’. Po losowaniu grup Kotwica znalazła się w grupie A razem z :
GRUPA „A”
1. KP Błękitne Stargard Stargard
2. KS Grom Wolsztyn Dziewczyny
3. UKS Bierutów
4. MLKS Tucholanka Tuchola
5. Kotwica Kórnik
6. UKS Victoria SP2 Sianów
7. GSS II Grodzisk Wlkp.

Początek turnieju był bardzo pozytywny bowiem dziewczyny wygrały dwa piątkowe mecze 2:0 z GSS Grodzisk Wielkopolski II i 3:1 z UKS Bierutów. W sobotę niestety cztery porażki: ze Stargardem Szczecińskim 0:3, Tucholanką Tucholą 0:2, Gromem Wolsztyn 2:3 i Victorią Sianów 0:3. W niedzielę można było jeszcze powalczyć i grać o wyższe miejsca. Niestety pierwszy mecz zakończył się także porażką z Victorią Aglomeracją Wałbrzyską 2:1. Ostatecznie Kotiwca grała o 9 miejsce z GSS Grodzisk Wielkopolski II, który przegrały 0:2 i zajęły 10 miejsce na 13 drużyn.

Klasyfikacja generalna Open:
1. Olimp Gościno
2. Stomilanki Visacom Olsztyn
3. Polonia Środa Wlkp.
4. UKS Victoria Sianów
5. Tucholanka Tuchola
6. Błękitni Stargard
7. GSS I Grodzisk Wlkp.
8. Victoria AW
9. GSS II Grodzisk Wlkp.
10. Kotwica Kórnik
11. Grom Wolsztyn
12. UKS Bierutów
13. Stęszew Girls

Skład, który walczył w Grodzisku: Godlewska- Joppek, Boruch, Biegańska, Grzybkowska, Jędraszyk, Dziabaszewska, Szukalska, Bolewska, Jankowiak, Greser, Roszkowiak

Młodziczki natomiast w piątek zaczęły źle dwie porażki z  Stomilanki Olsztyn 0:3 oraz Dragon Myszkowice 1:2 oraz remis 0:0 z AZS PWSZ Wałbrzych. Sobota w ich wykonaniu wyglądała już lepiej. Wygrana z Victorią Sianów 1:0 oraz Gromem Wolsztyn także 0:1 bardzo dobrze wpłynęły na humory młodych zawodniczek. Nie udało się wygrać z Grodzisk Wlkp I ulegając im 0:3.

Klasyfikacja generalna Młodziczki:
1. GSS I Grodzisk Wlkp.
2. AZS PWSZ Wałbrzych
3. Stomilanki Visacom Olsztyn
4. Dragon Miszkowice
5. Kotwica Kórnik
6. Victoria Sianów
7. GSS II Grodzisk Wlkp.
8. Grom Wolsztyn

-AC

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.