piątek, 26 kwietnia, 2024

Futsal: Bolesna porażka Kotwicy

25.01.16

wpid-wp-1443187828097Kotwica Kórnik- AWF Warszawa 2:7 (2:3)

Bramki: Jędraszyk 6, Weber 8 – Pepłowska 36, 36, Grodzka 3, Zduńczyk 7, Kowalska 16, Nadaj 29, Kania 33

Wczoraj odbył się trzeci rewanżowy mecz Kotwicy Kórnik w ramach rozgrywek EFK. Był to jednak bardzo ciężki mecz i dziewczyny doznały dość wysokiej porażki. Pierwsza połowa bardzo wyrównana jednak to Warszawianki schodziły do szatni w przerwie z przewagą jednej bramki. Wydawało się, że dziewczyny z Kórnika poradzą sobie z przeciwnikiem. Niestety, druga połowa to wyraźna przewaga zespołu AWF.  Akcje które tworzyły zawodniczki Biegańskiej zapierały dech jednak znów zabrakło precyzji wykończenia. Wczoraj to zespół z Warszawy dominował na placu gry. Kotwica grała lekko zagubiona i chyba troszkę zaskoczona postawą rywalek. Mecz zakończył się przegraną 2:7. Dodajmy jednak, że to dopiero druga porażka Kotwicy.

Kolejny mecz odbędzie się w Siemiatyczach z MKS- Kresowiak Orion Siemiatycze 30.01.16 godz. 18:00. Zespół Kotwicy czeka zatem bardzo daleka podróż.