sobota, 20 kwietnia, 2024

Juniorzy po 4 kolejkach na 4 miejscu

junJunior Starszy póki co najlepiej z wszystkich „kotwicowycLh” drużyn radzi sobie w rozgrywkach. Dwie wygrane, jeden remis i jedna porażka to bilans tego zespołu. Gromadząc na koncie 7 pkt zajmują czwarte miejsce w tabeli.

Pierwszą kolejkę przyszło grać z ubiegłorocznym mistrzem czyli Sokół Szamocin FA- Szamotuły. Panowie na wyjeździe doznali porażki 3:1. Druga kolejka rozgrywana u siebie sprzyjała chłopakom. Pewnie pokonali Przemysława Poznań 6:2! W trzeciej kolejce I Ligi Wojewódzkiej, która rozgrywana była 24 sierpnia Kotwica rozegrała mecz na wyjeździe w Lesznie. Nasi chłopcy grali mecz na pięknej murawie i odnieśli drugie zwycięstwo w tej lidze pokonując rywali 4:0. Dwie bramki zdobył Mikołaj Przewoźny,a po jednym trafieniu zaliczyli Radosław Andrzejczak i Daniel Tomaszewski. W sobotę 27.08 odbyła się 4 kolejka LWJ.  Juniorzy grali  przeciwko drużynie Mieszka Gniezno. W ten dzień warunki pogodowe nie sprzyjały grze w piłkę, co niestety widać było dobrze w tym spotkaniu. Koszmarny upał wykończył podopiecznych Dariusza Wojtasińskiego i nie dali rady fizycznie do końca udźwignąć prowadzenia. Mikołaj Przewoźny strzela bramkę 51 minucie, a 15 minut później koledzy prezentują  przyjezdnym rzut karny. Niestety Kacper Chojnacki był bez szans i tym sposobem Danielewicz strzelił wyrównującą bramkę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.