czwartek, 25 kwietnia, 2024

Futsal: Pierwsza porażka

7w78ZFUAM Poznań- Kotwica Kórnik 4:2

Bramki Kotwica: Cerajewska, Weber, UAM: Zając x2, Marczak, Czudzińska

Wczoraj podopieczne Trener Biegańskiej odniosły pierwszą porażkę w tej rundzie rozgrywek Ekstraligi Futsalu Kobiet. Pierwsza połowa na „0:0”. Dobra gra naszego zespołu w obronie i próba tworzenia sytuacji bramkowych w kontratakach. Kotwica miała kilka sytuacji do strzelenia bramki jednak zawsze zabrakło skuteczności. Druga połowa to za dużo powiedziane ale 5 minut należało do UAM, kiedy to rozpędzone zawodniczki nie miały litości i wbiły Kórniczankom aż 4 bramki. Należy pochwalić dziewczyny za walkę do samego końca i fakt, że strzeliły UAM’owi 2 bramki pod koniec spotkania.

Zaczynamy rundę rewanżową a więc kolejny mecz 9 stycznia w Warszawie z tamtejszym Uniwersytetem.

7pPRyj 8dWOAA 7LmZaG2016-01-04 (1)2016-01-04 (2)2016-01-04 (3)