piątek, 19 kwietnia, 2024

Concordia Murowana Goślina – Kotwica Kórnik 2:0

Jest ryzyko jest zabawa.
W sobotnie popołudnie nasza drużyna z Murowanej wróciła na tarczy, a szkoda , bo przy remisie Sparty Oborniki  z Huraganem Pobiedziska mogliśmy odskoczyć na 3 pkt. Ale taka jest piłka.  Mecz co prawda mógł ułożyć się po naszej myśli, ale zabrakło trochę zimnej krwi i 100% sytuacji nie udało się wykorzystać, a że nie wykorzystane sytuacje się mszczą, to na przerwę schodziliśmy przy stanie 1:0.
Druga połowa to już natarcia z naszej strony i niebezpieczne kontry Concordii, po jednej z nich gospodarze zdobyli drugą bramkę.
Zostały nam dwa mecze które musimy wygrać, aby myśleć o awansie do czwartej ligi. Szkoda było by zmarnować tyle pracy włożonej w cały sezon.