wtorek, 16 lipca, 2024
Bez kategorii

18 bramek od Kotwicy!

zieloniSeniorzy Kotwicy Kórnik w sobotę na własnym boisku pokonali beniaminka IV ligi Zielonych Lubosz 8:0! Bramki dla zespołu zdobyli: Nowak (2), Wąsowicz (2), Kowalewski, Wieśko, Olejniczak, Pawlicki

8-0 to nasza rekordowa wygrana za czasu mojej kadencji w Kórniku. Podeszliśmy z respektem do rywala, gdyż przed meczem miał więcej punktów od nas, do tego jest beniaminkiem i cechuje go gra z dużym zaangażowaniem. Jednak od samego początku meczu narzuciliśmy przeciwnikowi nasz styl gry i często gościliśmy pod ich polem karnym, jednocześnie w pełni kontrolując sytuację w okolicach naszej bramki. Przez cały mecz Zieloni nie stworzyli ani jednej groźnej sytuacji, nie wywalczyli ani jednego rzutu rożnego. A czarę goryczy przelał bezmyślny faul bramkarza, który skutkował czerwoną kartką oraz koniecznością stanięcia w bramce przez zawodnika z pola. My dążyliśmy do strzelenia jak największej ilości bramek i jak widać po wyniku się to udało. Cieszy fakt zdobycia debiutanckich goli przez Dawida Wąsowicza oraz Kamila Pawlickiego. Kolejny raz zmiennicy, którzy weszli na boisko utrzymali jakość i tempo gry. To jest potwierdzenie, że w tej chwili kadra jest bardzo wyrównana i każdy walczy na treningach o to, by znaleźć się już nie tylko w 11 meczowej, ale w kadrze meczowej. Za tydzień jedziemy po pierwsze zwycięstwo na wyjeździe. Jednak czeka nas bardzo trudne zadanie. Gości nas przez wielu wskazywana za faworyta rozgrywek – Iskra Szydłowo. Jednak pewni swych umiejętności postaramy się przywieźć punkty do Kórnika- powiedział po wygranej Trener Dłużyk.

Zapytany czy w końcu udało się pokonać piętę achillesową odpoweidział: „A pięta…trudno narzekać po meczu w którym strzela się przeciwnikowi 8 goli, jednak w tym elemencie tkwią w naszej drużynie duże rezerwy i cały czas nad tym pracujemy na treningach” 

Życzymy zatem samych takich wygranych!

Junior starszy wbił 10 bramek!

Młodsi koledzy nie pozostali dłużni! Po ostatnim niezbyt nieudanym meczu z  Gnieznem, podopieczni Dariusza Wojtasińskiego rozegrali spotkanie w Zalasewie przeciwko drużynie Lidera Swarzędz. Wynik mówi sam za siebie!

Lider Swarzędz- Kotwica Kórnik 1:10!

Bramkę strzelił prawie każdy zawodnik! A byli to: Woroch x3 Buczma,Wrombel, Zboralski, Surdyk, Szymankiewicz, Szar, Tomczak

Za tydzień w sobotę (10.09) ciekawe spotkanie. Junior starszy rozegra mecz z Lechem II Poznań w Kórniku o godzinie 11:00. 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.