czwartek, 25 kwietnia, 2024

Zdecydowane zwycięstwo seniorów w Rogoźnie.

dsc_6151W niedzielne popołudnie na trudnym terenie w Rogoźnie seniorzy walczyli o kolejne punkty. Początek meczu dość wyrównany ale my cały czas staraliśmy się konsekwentnie realizować założenia przedmeczowe. W końcówce pierwszej połowy po składnej akcji trochę na raty piłkę w siatce umieścił Rafał Kuza i od 36′ objęliśmy prowadzenie. Po przerwie konsekwentnie coraz bardziej przeważaliśmy na boisku i zaczęły padać kolejne bramki w 58′ na 2:0 i w 62′ na 3:0. Te bramki całkowicie ustawiły mecz i zdominowaliśmy naszych przeciwników. Tylko kwestią czasu były kolejne bramki i też tak się stało. W 82′ na 4:0 i w 90’+1 na 5:0. Po bardzo dobrym meczu z terenu gdzie bardzo rzadko zdobywaliśmy punkty przywozimy 3 pkt. W chwili obecnej utrzymujemy 6 pkt. przewagi nad zespołem z Witkowa. A za tydzień podejmujemy na własnym boisku zespół z Komornik Wlkp. i liczymy na dobrą grę i trzymamy kciuki za zdobycie kolejnych punktów.

WEŁNA Rogoźno – KOTWICA Kórnik – 0:5 (0:1)

bramki: 36′ – Rafał Kuza, 58′ – Tomasz Nawrot, 62′ – Mieszko Pytlak, 82′ – Tomasz Nawrot, 90’+1 – Paweł Wolkiewicz

żółte kartki: 33′ – Mateusz Korcz, 40′ – Mateusz Wawrzynowicz.

skład: Tomasz Haze, Dawid Kowalewski (53′ Robert Siejek), Mieszko Pytlak, Michał Wawrzynowicz, Tomasz Nawrot, Rafał Kuza (70′ Paweł Wolkiewicz), Adam Rogowski (56′ Yaroslav Bakhmach), Dariusz Chandze, Piotr Krenz, Mateusz Korcz, Łukasz Kubiak (67′ Karol Siejak).

Ponadto w składzie na mecz znaleźli się: Damian Kęcel, Michał Nowak, Dawid Borkowski.