piątek, 19 kwietnia, 2024

Żaki 2010 dzielnie walczą w lidze WZPN

II kolejka Ligi WZPN grupa 4 M.
Druga kolejka i ponownie notujemy na swoim koncie 2 zwycięstwa i 1 przegraną. Chcemy grać i gramy zdecydowanie ofensywnie co daje dużo radości ale i emocji dla zawodników w momencie kiedy tracimy przypadkową bramkę. Mecz z LPFA Rogoźno to nasza pełna dominacja. UKS Śrem pokonujemy „tylko” 3:2 dzięki bardzo dobrej postawie bramkarza przeciwników. Mecz z Poznaniakiem to tzw. typowy mecz na remis. Pechowo tracimy bramkę a ostatnie minuty to nasz nieustanny pressing i próba zdobycia bramki a przeciwnika stać tylko na wybijanie piłki na auty i naszą połowę. Po zakończeniu meczu łzy leją się prawie z każdych oczu i padają pytania: trenerze dlaczego oni wybijają piłkę na auty? Przecież grają na czas! Cieszy postawa drużyny, determinacja oraz konsekwencja w grze jaką dziś zaprezentowała. Jak zawsze rotacje w składach i na pozycjach.
Skład: Olszewski K., Popczyk K., Wyrzykiewicz K., Cielewicz O., Sznura A., Orpel W., Dziurleja K., Wiktorek L., Diller A.

LPFA- Kotwica 0:8 (Diller ⚽️⚽️, Popczyk. ⚽️⚽️⚽️⚽️, Wiktorek. ⚽️, Sznura ⚽️)
UKS II Śrem- Kotwica 2:3 (Orpel, Sznura, Cielewicz ⚽️)
Poznaniak- Kotwica 1:0.