sobota, 18 maja, 2024
Seniorzy

Uwaga! Wybiła godzina 12:00 – w Poznaniu pojawiają się koziołki, w Krakowie usłyszymy hejnał, a w Kórniku melduje się nasz wychowanek w drużynie seniorów!

Jakub KOZŁOWSKI zawodnikiem
KSS Kotwicy Kórnik!

Do pierwszego zespołu Kotwicy wrócił z wypożyczenia zawodnik. Jest nim wychowanek naszego klubu 19-letni pomocnik – Jakub Kozłowski.

“Kozioł” jest wychowankiem kórnickiego klubu, którzy trafił do naszej akademii w 2018 roku z Warty Śrem. Następnie przechodził przez kolejne szczeble szkoleniowe w Kotwicy. Kuba to mistrz wielkopolski juniorów starszych z sezonu 2018/19 z Kotwicą. Zawodnik był ważnymi ogniwem mistrzowskiej drużyny Trenera Krzysztofa Korka. Po zakończeniu wieku juniora zawodnik spędził letni okres przygotowawczy do sezonu 2019/20 z drużyną z Kórnika.

Zdecydowano jednak, że Jakub sezon 2019/20 spędzi na wypożyczeniu w Warcie Śrem, która na co dzień występuje w Klasie Okręgowej. Dla samego zawodnika miał być to czas gdzie będzie regularnie występować oraz gdzie będzie się mógł ograć w piłce seniorskiej.

„Kozioł” na wypożyczeniu spędził cały sezon 2019/20 oraz rundę jesienną obecnego sezonu. Jego dobrą postawę jaką prezentował przez ostatnie półtorej sezonu zauważył i docenił sztab szkoleniowy naszego zespołu, co przyczyniło się do skrócenia wypożyczenia, a także danie szansy kolejnemu z naszych wychowanków gry w I zespole Kotwicy Kórnik.

W ostatnich latach Jakub Kozłowski był futbolistą Warty Śrem oraz Akademii Kotwicy Kórnik. Do Kotwicy trafił na zasadzie skrócenia wypożyczenia do wspominanej Warty. Witamy w zespole i życzymy powodzenia!