sobota, 25 maja, 2024
Bez kategorii

Trampkarze wygrywają u siebie.

W dniu 30.09.2018r. rozegrany został mecz ligi okręgowej Trampkarza C1 w Kórniku. Na własnym boisku podejmowaliśmy drużynę NAP Nowy Tomyśl.
W pierwszej połowie zagraliśmy na zero w obronie, obrońcy bardzo dobrze kryli przeciwników, a w środkowej strefie boiska skutecznie piłkę odbierała dwójka naszych środkowych pomocników. Mimo kilku błędów w budowaniu ataku stworzyliśmy sobie kilka sytuacji zakończonych celnym strzałem do bramki gości. Bramkę po dośrodkowaniu z lewej strony boiska zdobył Maksymilian Hipś oraz Mateusz Francuzik strzałem z bliska po nie pewnej interwencji bramkarza.

Na początku drugiej połowy rywale zdecydowanie zaatakowali i po błedze naszej obrony zdobyli bramkę kontaktową. Po kilkunastu minutach gry jeden z obrońców Kotwicy przypadkowo dotknął piłkę ręką w polu karnym a zespół gości wyrównał po precyzyjne wykonanym rzucie karnym. Utrata bramki wprowadziła w grę naszych zawodników nerwowość przez co graliśmy niedokładnie. Efektem słabszej gry była stracona trzecia bramka po strzale przy słupku napastnika gości. Końcówka spotkania należała jednak dla Kotwicy i 5 minut przed końcem z karnego wyrównał Maks Pogonowski, który w ostatniej minucie po indywidualnej akcji zdobył zwycięskiego gola.
Brawa dla zawodników. Mimo niekorzystnego wyniku drużyna zagrała z charakterem i walczyła do końca o zwycięstwo.

Kotwica Kórnik – NAP Nowy Tomyśl 4:3(2:0)

Bramki dla Kotwicy zdobyli:
Pogonowski 2, Hipś 1, Francuzik 1.

Skład:
Smoliński Franciszek, Skrzypczak Wojciech, Mikołajczak Daniel, Błaszkowiak Wojciech, Powałowski Oliwier, Strugarek Marcin, Witczak Adam, Raczyński Aleksander, Roguszny Filip, Michalski Marcel, Kawalec Filip, Koprucki Mikołaj, Kujawa Marcel, Pogonowski Maksymilian, Górski Daniel, Idaszak Bartosz, Francuzik Mateusz, Hipś Maksymilian