niedziela, 14 lipca, 2024
Rocznik 2006/2007

Trampkarze walczą do samego końca! Remis z AP Oborniki.

Kotwica Kórnik- AP Obroniki 2:2 (0:2)

9 kolejka I Liga okręgowa Trampkarz C1

Kotwica: Marcinkowski Bartosz (B), Adamowicz Borys, Siejek Maksymilian, Loga Jakub (K), Piętka Borys, Soczka Franciszek, Kasprowicz Mateusz, Chmielewski Borys, Rozmiarek Piotr, Błaszak Maksymilian, Alankiewicz Mikołaj.
Rezerwowi: Plaszczak Krzysztof, Stolarek Stanisław, Przyborski Wojciech, Borowiecki Przemysław.

Bramki: Loga Jakub 41′, Adamowicz Borys 64′

ŻK: Siejek Maksymilian, Błaszak Maksymilian.

Goście przyjechali do Szczodrzykowa z zamiarem wywalczenia 3 punktów. Od początku meczu grają odważnie dwoma napastnikami i dyktują warunki gry na boisku. Nasza drużyna gra ospale, bez zaangażowania i nie potrafi przeciwstawić się rywalowi. W efekcie takiej postawy tracimy bramkę już w 9 minucie, po rozegraniu akcji w środkowej strefie boiska. Kolejno w 15 minucie przed utratą gola ratuje nas słupek. Dominacja przeciwnika trwa i AP Oborniki potwierdzają swoją dobrą grę drugą zdobytą bramką z rzutu rożnego w 33 minucie.
W przerwie następują zmiany osobowe jak i w ustawieniu naszej drużyny. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Jakub Loga zdobywa gola głową po dośrodkowaniu Stasia Stolarka. Kotwica minuta po minucie przejmuje kontrolę nad grą i w ostatnich fragmentach meczu w pełni dominuje przeciwnika. Dążymy do zdobycia kolejnych bramek co też udaje się w 64 minucie w zamieszaniu podbramkowym. Jeszcze w 73 minucie Wojtek Przyborski trafia pilką w słupek i pomimo posiadania zdecydowanej przewagi w meczu nie potrafimy zdobyć trzeciego gola.
Z punktu widzenia całego spotkania remis wydaje się być sprawiedliwy. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu to przede wszystkim brak zaangażowania, na drugą natomiast wyszła drużyna jaką zawsze chcielibyśmy oglądać.
#kotwatomy