czwartek, 25 kwietnia, 2024
Bez kategorii

Trampkarze przegrywają w Szamotułach

W dniu 22.09.2018r. rozegrany został mecz ligi okręgowej Trampkarza C1 w Szamotułach.

Pierwsze minuty rywalizacji z liderem nie zapowiadały późniejszych wydarzeń z pierwszej połowy. Na początku spotkania stworzyliśmy sobie kilka sytuacji zakończonych celnym strzałem jednak skutecznie interweniował bramkarz gospodarzy. Niestety w jednym z kontrataków tracimy gola po indywidualnym błędzie naszego obrońcy i rywale wyszli na prowadzenie. Po stracie bramki przez kilka kolejnych minut skutecznie przerywamy ataki rywala dążąc jednocześnie do zdobycia bramki wyrównującej, jednak przez dużą liczbę niecelnych podań oraz przewagę fizyczną rywali w pojedynkach indywidualnych nie udało nam się stworzyć sytuacji bramkowych. Na dodatek obrona dała się zaskoczyć przy jednym z rzutów wolnych i strzałem głową zawodnik gospodarzy podwyższył wynik na 2:0. Po stracie drugiej bramki graliśmy zbyt nerwowo i nie dokładnie, przegrywaliśmy pojedynki indywidualne czego efektem były stracone 3 bramki przed końcem pierwszej połowy.
Po przerwie rozgrywaliśmy szybciej piłkę i przede wszystkim dokładniej, dzięki temu oddaliśmy znacznie więcej celnych strzałów. Po szybko rozegranych kontratakach bramki zdobyli Adam Stańczewski oraz Maks Pogonowski. W obronie popełniliśmy mniej błędów w kryciu i asekuracji jednak rywale bezlitośnie wykorzystali nawet drobne błędy naszych zawodników zdobywając 3 bramki w drugiej części spotkania.

SPN Szamotuły – Kotwica Kórnik 8:2