wtorek, 16 kwietnia, 2024
Rocznik 2010

Sparing Orlików 2010

Sparing Orlik Mosina:
Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęliśmy w nowym dla nas ustawieniu drużyny na boisku👨‍💻. Jest ono zdecydowanie bardziej ofensywne i wymaga od zawodników jeszcze większego zaangażowania w grę oraz kreuje mnóstwo pojedynków 1×1. Dzięki temu możemy też zdobywać więcej bramek a przecież o to chodzi w piłce nożnej! 😀 Drużyna przeciwna zaprezentowała wysoki poziom sportowy i potrzebowaliśmy trochę czasu aby wejść na „swoje obroty”. Rozegrane 3 tercje, po 20 minut każda, toczone w bardzo wysokim tempie dały nam dużo nauki i zadowolenia. Wniosek po dzisiejszym meczu: aby zdobywać gole trzeba po prostu na bramkę strzelać💣 a nie próbować „wjechać” do niej z piłką 🥅.
Dla statystyków 😏 podaję wynik końcowy 7:7
Dziś grali: Bartek Sz., Kajtek, Kuba P., Kuba W., Kacper, Ignacy, Stasiu, Olek Ł., Olek Sz., Adam.