piątek, 19 kwietnia, 2024
Bez kategorii

Seniorzy i Seniorki z kompletem pkt!

002Seniorki wygrały 4:1 z GOSRiT Luzino. Seniorzy na wyjeździe z GLKS Wysoka wygrywają 3:1!

Kotwica Kórnik – GOSRiT Luzino 4:1 (3:0)
Bramki dla Kotwicy strzelały: Serafiniak, Boruch x2, Cerajewska
Założeniem meczu była kontynuacja tego co zagrały tydzień temu w Chełmży i strzelić jak najwięcej bramek. Pierwsza połowa wywiązała się z planu na 100% co poskutkowało 3 bramkami. Druga połowa miała wyglądać podobnie jednak zapanowało lekkie rozluźnienie i coraz ciężej było nam zdobyć kolejne bramki. Problemem był brak strzałów i za długie holowanie piłki. Hania Cerajewska zrehabilitowała to czystym golem z wolnego. Chwila nieuwagi i rywalki znalazły się pod naszym polem bramkowym i ot co sędzia główny „wyczarował” karnego dla przeciwniczek. Jednak nasza niezastąpiona Ola BLIGE go obroniła! Pod koniec meczu dziewczyny z Luzina zrobiły psikusa i wbiły bramkę na pożeganie.
Skład: Blige- Chojnacka, Boguszyńska, Serafiniak, Jędraszyk, Jaskuła, Dziabaszewska, Boruch, Grzybkowska, Weber, Cerajewska
Na boisko weszły po przerwie: Michalska, Zboralska, Plewa i Jankowiak

Seniorzy

Kotwica Kórnik –  GLKS Wysoką 3:1(2:0)!

Bramki: T.Nawrot(k), D.Kowalewski, samobójcza.

Skład: Lesiński Kamil, Wawrzynowicz Michał,Kowalewski Dawid, Nawrot Tomasz, Rogowski Adam, Korcz Mateusz(85′ Płóciennik), Ignasiński Paweł, Krenz Piotr(73′ Zieliński), Chandze Dariusz, Wolkiewicz Paweł(70’Nowak) , Wieśko Błażej.

Pierwsze 45 min. to zdecydowana przewaga Kotwicy, natomiast w drugiej części lekka przewaga GLKS’u ponieważ udało im się zdobyć kontaktową bramkę. Kotwica jednak miała kontrolę  nad przebiegiem całych zawodów i dołożyła gola podwyższającego wynik na 3. Mecz mógłby wyglądać inaczej gdyby drużyna z Wysokiej nie zmarnowała rzutu karnego jednak nasz bramkarz popisał się swietną interwencją i obronił strzał. Spotkanie przebiegało w sportowej atmosferze w czym duża zasługa sędziów spotkania. Sędzia główny:Łukasz Araszkiewicz, asystenci: Mateusz Murawski i Monika Styperek. Żółte kartki: Paweł Wolkiewicz, Piotr Krenz, Paweł Ignasiński.

Dziękujemy naszym wiernym kibicom którzy przybyli z nami aż do Wysokiej – dziękujemy!