sobota, 20 kwietnia, 2024

Seniorki: „Po wygranej pozostał niedosyt”.

11045288_670483183058185_3934088265727986100_nMecz rozpoczęliśmy trochę innym ustawieniem- bardzo ofensywnym z trzema obrońcami z tyłu bowiem zależało nam na jak największej ilości strzelonych bramek. Pierwsza połowa wyczekana- jakie działania podejmą rywalki, czy nasze ustawienie zda egzamin i obawy przed straceniem gola. Gra utrzymywała się jednak w środku pola,głównie w górze dlatego też 40 min zakończyło się remisem 0:0. Na drugą połowę wyszłyśmy zdeterminowane na 150% bo jak nie teraz to nigdy. I tak właśnie zaczęłyśmy rozdawać karty na boisku. Panował spokój, przemyślane decyzje i podania, wszystko szło w dobrym kierunku do strzelenia bramki.Trzeba tutaj pochwalić Justynę Dziabaszewska za podjęcie decyzji i piękne dwa uderzenia! Okazję do zdobycia kolejnego gola miały również Weber, Boćkowska i Cerajewska jednak bramkarka gospodarzy broniła fenomenalnie do końca spotkania i nie pozwoliła umieścić futbolówki w siatce po raz 3.

Skład:Blige-Boćkowska,Chojnacka,Jędraszyk-Jaskuła-Boguszyńska(72’Grzybkowska),Weber, Boruch(41’Serafiniak), Cerajewska(65’Michalska)- Szprync(25’Dziabaszewska) -Kaczmarczyk

Pozostał mały niedosyt…wiemy, że 3pkt jadą z nami do Kórnika lecz to nie wystarczy na prześcignięcie Kalisza w tabeli (mecz jesienny zakończył się zwycięstwem KKS’u 3:0). Czekamy z niecierpliwością na następne kolejki i rozstrzygnięcie awansu do II ligi!