czwartek, 18 kwietnia, 2024

Poszkodowani Trampkarze

Dnia 04.11.2015 trampkarze rozegrali zaległy mecz z Lechem Poznań. Już od początku meczu widać było kto będzie przeważał w tym spotkaniu. To Kotwica prowadziła grę i stwarzała sytuacje podbramkowe. W niedługim czasie Bartosz Zgarda umieścił piłkę w siatce rywali! Kotwica prowadzi 1:0. Około 20 minuty sędzia dyktuje „jedenastkę” dla Gości. Z tą decyzją zupełnie nie zgadza się Trener z Kórnika co skutkuje, przerwaniem meczu przez Sędziego i odgwizdanie końca meczu, uzasadniając swoją decyzję tym, że Trener Kotwicy nie opuścił boiska w ciągu 2 minut. Kotwica Kórnik złożyła protest do Wydziału Dyscypliny. Decyzję o przyznaniu walkowera, powtórzeniu lub o dograniu meczu do końca zadecyduje wymieniony urząd 12 listopada.

Chyba Kotwica Kórnik nie ma w tym sezonie szczęścia do arbitrów. Błędów sędziowskich doświadczyły także Seniorki na meczu w Gdańsku.