Rezerwowi:
ROBERT JENCZ (od 46 min.)
JAKUB BARŁOŻEK (od 46 min.)
KRZYSZTOF MAŚLANKA (od 71 min.)

29 września udaliśmy się do Kępna na mecz 6 kolejki I ligi wojewódzkiej z tamtejszą drużyną Marcinki Kępno.
O tym meczu nasi zawodnicy muszą jak najszybciej zapomnieć, bo nie był to nasz dzień, był to jak dotąd nasz najsłabszy występ. W tym dniu juniorzy Kotwicy wyszli na murawę bez pomysłu na grę, bardzo dużo niedokładności podczas konstruowania akcji ofensywnych, mogliśmy co prawda zdobyć bramkę na 1:0 lecz próba przelobowania przez Filipa Soroko bramkarza gospodarzy nie powiodła się. Natomiast Marcinki widząc naszą nieporadność zagrały bardzo agresywnie, wyprzedzali naszych zawodników, więcej biegali i przyniosło to efekt, bo po błędzie naszego obrońcy, który podczas próby dryblingu dał sobie odebrać piłkę spowodował to iż zawodnik gospodarzy pomknął w nasze pole karne tam nasz drugi obrońca próbował blokować strzał zawodnika z Kępna lecz upadając dotknął piłki ręką za co sędzia podyktował jedenastkę, którą pewnie wykorzystał zawodnik gospodarzy. Dalsza część meczu przebiegała bez zmian Marcinki się rozkręcały, a nasi zawodnicy zamiast grać w piłkę podirytowani swoją niemocą w dalszym ciągu nie stwarzali zagrożenia pod bramką drużyny z Kępna. Marcinki pod koniec pierwszej połowy dołożyły jeszcze jednego gola schodząc na przerwę w dwubramkową zaliczką.
Druga połowa wyglądała już troszkę lepiej w wykonaniu Kotwicy lecz i tak za słabo, aby zagrozić Marcinkom, które podwyższyły rezultat na 3:0 po bramce zdobytej ze spalonego jak sam przyznał po meczu trener gospodarzy. W 76 minucie pojawiła się iskierka nadziei, że coś drgnęło w grze Kotwicy, bo z 16 metrów strzałem po ziemi Jakub Barłożek zdobył bramkę. To było jednak wszystko na co tego dnia było stać naszych zawodników, słaba gra, błędy indywidualne, a także niepotrzebne dyskusje z arbitrem, za które sędzia pokazał nam sześć żółtych kartek, a w około 80 minucie musieliśmy grać w dziesiątkę, bo drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę dostał Wiktor Giczela. Marcinki Kępno wykorzystując przewagę jednego zawodnika dołożyły jeszcze dwa gole, gromiąc Kotwicę 5:1.
Na usprawiedliwienie tak złej dyspozycji być może miała wpływ pora o jakiej musieliśmy wyjechać do Kępna, bo wyjeżdżaliśmy o godzinie 6:30 oraz to że pojechaliśmy osłabieni brakiem czterech zawodników.
Można też wspomnieć o niepodyktowanych dla naszej drużyny dwóch rzutach karnych, które mogłyby ewentualnie zmienić obraz meczu. Przede wszystkim jednak słaba gra naszego zespołu była przyczyną tak dotkliwej porażki, z której miejmy nadzieję chłopcy wyciągną wnioski.