środa, 24 kwietnia, 2024

Pewne zwyciestwo młodzików

piłka Zespół młodzików występujący na własnym boisku lecz w roli gości pewnie pokonali swoich rówieśników z klubu Avia Kamionki 10:0 (4:0). Od pierwszych minut spotkania zarysowała się przewaga naszego zespołu, która już w 3 minucie została udokumentowana pierwszą bramką a na listę strzelców wpisał się po raz pierwszy w tym spotkaniu Jakub Maślanka. Kolejne minuty to zdecydowana przewaga Kotwicy Kórnik,  która po bramkach Adriana Bladochy, Franka Maciejewskiego oraz Bartka Zgardy schodzi w przerwie do szatni z czterobramkową przewagą. Druga połowa to kontynuacja skuteczności naszego zespołu. W ciągu kolejnych 30 minut nasi zawodnicy sześciokrotnie znajdują drogę do bramki i tym samym ustalają wynik tego spotkania.

po przerwie swoje konto bramkowe poprawiają Bartek Zgarda (35 min, 38 min, 49 min.), Franek Maciejewski (40 min.), Jakub Maślanka (47 min.), oraz Kamil Owczarzak (52 min.).

Pomimo wysokiego zwycięstwa należą się słowa uznania dla młodych zawodników z  Kamionek, którzy starali się strzelić bramkę honorową, lecz napotkali na dobrze dysponowanych zawodników Kotwicy, którzy w tym meczu nie popełnili żadnego błędu w defensywie.

Skład Kotwicy: Mrugas, Woryma, Wesołowski, Rozmiarek, Giczela, Bladocha, Kujawa, Owczarzak, Maciejewski, Zgarda, Mrugas, Gabski, Projs, Kuberacki, Szymański, Maślanka, Fludra, Grzembowski, Korcz, Ratajczak.