niedziela, 19 maja, 2024
Bez kategorii

Orliki na turnieju w Śremie.

img_1654Drużyna Orlików Młodszych z rocznika 2004 rozpoczęła sezon zimowy turniejem o Puchar Fanzone.pl w Śremie. Korzystając z zaproszenia UKS Śrem zespół Kotwicy Kórnik uczestniczył w pierwszym turnieju halowym w tym roku. Było to doskonałe przetarcie dla wszystkich zawodników. Turniej był bardzo dobrze zorganizowany i należy pochwalić organizatorów za pracę, którą włożyli w ten turniej.
W pięcioosobowej grupie Kotwica trafiła na UKS Orlik Poznań, Tarnowiaka Tarnowo Podgórne, Polonię Środa Wielkopolska oraz gospodarzy UKS Śrem. Nasi chłopcy zaczęli turniej od porażki z drużyną UKS Orlik Poznań. Drugi mecz rozgrywany był z najsilniejszą, jak się później okazało, drużyną Tarnowiaka i niestety w tym meczu również nasi zawodnicy przegrali swoje spotkanie. Kolejne mecze były już bardzo dobre w wykonaniu Kotwicy. W meczu z wyżej notowaną Polonią Środa długo prowadzili 1:0 mając dużo sytuacji bramkowych. Niestety pechowo stracona bramka w końcówce meczu pozbawiła naszych chłopców zwycięstwa. W kończącym fazę grupową meczu nasz zespół pewnie pokonał gospodarzu UKS Śrem, a ozdobą spotkania był piękny gol Mateusza Francuzika. Cztery punkty w czterech meczach pozwoliły na zajęcie czwartego miejsca w grupie. Oznaczało to, że Kotwica rozegra mecz o 7 miejsce. Rywalem była druga drużyna UKS Śrem. Tym razem nasi zawodnicy nie sprostali rywalowi i ostatecznie zakończyli turniej na 8 miejscu.
Najważniejszą informacją był fakt, że nasz zawodnik Adrian Pol otrzymał nagrodę Fair Play a zawodnicy Kotwicy byli przykładem dla innych podczas rozgrywanego turnieju. Szansę na rewanż nasi zawodnicy otrzymają podczas turnieju w Daszewicach, który odbędzie się 14 grudnia od godziny 9:00. (Za zdjęcia dziękujemy Pani Dominice Baranowskiej)
img_1610img_1619img_1642img_1651img_1665img_1672img_1674

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.