Rocznik 2010

Orliki 2010 wygrywają mecz po bardzo zaciętym pojedynku.

Orlik E1 I Liga Okręgowa, grupa 3, kolejka 5

Kotwica Kórnik – LPFA Rataje 5:4 (1:4)

Kolejnym naszym przeciwnikiem była drużyna LPFA Rataje. Pierwsza połowa nie najlepsza w naszym wykonaniu. Straciliśmy 4 bramki po błędach indywidualnych, a też nasza gra nie była do końca taka, jaką chcą trenerzy.

W przerwie zmieniliśmy ustawienie i zmotywowani wychodzimy na boisko by odnieść zwycięstwo.
Druga połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, sygnał do ataku dał w drugiej połowie Adam Diller, który zaliczył asystę przy pięknej bramce Gabriela Kanikowskiego. Strzelając dwie bramki (wynik 3:4) nasza drużyna uwierzyła w słowa Trenera i dalej atakowała bramkę przeciwnika, w konsekwencji strzelając kolejne 2 bramki i wygrywając mecz 5:4.

Brawa dla całej drużyny za postawę i walkę do końca w drugiej połowie! Jak widać, nie ma rzeczy niemożliwych i pomimo niekorzystnego wyniku drużyna pokazała dzisiaj charakter i odwróciła wynik na swoją korzyść.⚽️⚓💚 #kotwatomy

Skład: Kajetan Olszewski, Jakub Wyrzykiewicz, Leon Wiktorek, Kacper Dziurleja, Gabriel Kanikowski, Kuba Popczyk, Wincenty Orpel oraz Oliwier Cielewicz, Aleksander Sznura i Adam Diller.

Bramki: Oliwier Cielewicz⚽️⚽️, Gabriel Kanikowski⚽️, Wincenty Orpel⚽️, Aleksander Sznura⚽️