piątek, 26 kwietnia, 2024
Rocznik 2006/2007

Nowy Trener, nowe nadzieje. Trampkarze C1 rozpoczynają swoje zmagania w I lidze okręgowej.

I kolejka I Liga Okręgowa Trampkarz C1 (ur.2006/2007):

Pierwsze spotkanie nowego sezonu rozpoczęliśmy zgodnie z wzorem naszych drużyn krajowych grających w europejskich pucharach. Zanim mecz się dobrze rozpoczął tracimy bramkę na 1:0. Co gorsza, przeciwnik wykorzystuje dalej nasze braki w koncentracji oraz błędy indywidualne w obronie co skutkuje stratą kolejnych bramek. W pierwszej połowie gra toczy się głównie w środku pola i obydwie drużyny próbują narzucić swój styl gry. Druga połowa to już zupełnie inny mecz w wykonaniu naszej drużyny. Przez znaczną jej część to my zamykamy gospodarzy na własnej połowie i ambitnie staramy się zmienić rezultat spotkania. Efektem takiej gry są okazje bramkowe stwarzane przez gospodarzy grających już tylko z kontry. 5 z 7 straconych bramek w tym meczu padło w wyniku ewidentnych błędów indywidualnych w kryciu lub braku koncentracji (m.in. rzut rożny, rzut karny). Sposób w jaki budowaliśmy i prowadziliśmy grę, szczególnie w drugiej połowie, nieznacznie tylko poprawia nastrój po przegranej. Ozdobą spotkania był przepiękny gol zdobyty z rzutu wolnego przez Mikołaja Alankiewicza.

W następnej kolejce rozegramy spotkanie ze SPN Szamotuły.

Suchary Suchy Las- Kotwica Kórnik 7:3 (4:1)

ŻK: Alankiewicz Mikołaj.
Bramki: Kasprowicz Mateusz, Alankiewicz Mikołaj, Chmielewski Borys.

Kotwica: Marcinkowski Bartosz (B), Adamowicz Borys, Siejek Maksymilian, Piętka Borys, Nowicki Dominik, Alankiewicz Mikołaj, Rozmiarek Piotr, Kasprowicz Mateusz, Loga Jakub (K), Stolarek Stanisław, Przyborski Wojciech.
Rezerwowi: Osses Oliwier, Chmielewski Borys, Soczka Franciszek, Kramski Mateusz, Błaszak Maksymilian.