sobota, 25 maja, 2024
Rocznik 2008

Młodziki rozpoczynają zmagania na hali w Tarnowie Podgórnym

Dnia 7.12 drużyna Młodzika młodszego 2008 rozegrała turniej „Tarnovia lion cup” w Tarnowie Podgórnym.
Zespół Kotwicy pojechał w składzie:Franciszek Kondratowicz, Adam Wiktorek, Kacper Wesołek, Marcel Bening ⚽ , Franek Gorzycki, Aleksander Kowalski ⚽ , Wiktor Bąkowski ⚽ , Filip Zawodni ⚽ , Paweł Wachowiak.

Zespół Kotwicy rozegrał 5 spotkań grupowych w których 3 razy zremisował i 2 razy wygrał swoje spotkania co dało pechowe 3 miejsce przez straconą jedyną bramkę w turnieju w ostatniej minucie spotkania w ostatnim meczu grupowym, przez co 9 pkt nie dało awansu do pierwszej czwórki i półfinałów . W meczu o 5 miejsce z drużyną z 3 miejsca z grupy B nasz zespół pokonał drugi zespół gospodarzy.
Zwyciężył zespół Poznańskiej 13 wygrywając w finale z z pierwszą drużyną Tarnovii z którą w grupie nasz zespół miał bezbramkowy remis.
Pierwszy turniej i piąte bardzo dobre miejsce, choć patrząc na grę oraz to, że zespół z Kórnika nie przegrał żadnego spotkania i traci tylko jedną bramkę za co należy pochwalić przede wszystkim dobre interwencję Franka Kondratowicza oraz grę w defensywie Adama Wiktorka. Na pewno jest niedosyt ale gra i zaangażowanie oraz walka na najwyższym poziomie.


Kotwica : Talent Poznań 0:0
Kotwica : Tarnovia A 0:0
Kotwica :LZS Tarchalanka 1:0
Kotwica : Korona Zakrzewo A 1:0
Kotwica : Astra Krotoszyn 1:1

Kotwica : Tarnovia B 1:0