czwartek, 25 lipca, 2024
Bez kategorii

Młodziki na remis w Grodzisku Wlkp.

Dyskobolia Grodzisk Wlkp. – Kotwica Kórnik – 2:2

bramki: Mateusz Wroniak, Rafał Rozmiarek

skład: Garstkiewicz Miłosz, Kuberacki Hubert, Gabski Tymoteusz, Owczarzak Kamil, Giczela Wiktor, Wesołowski Krzysztof, Rozmiarek Rafał,  Wroniak Mateusz, Projs Patryk, Maślanka Krzysztof, Zgarda Bartosz, Korcz Jakub, Ratajczak Marcin, Pochylski Jędrzej, Kujawa Alan.

W niedzielę 15 czerwca młodziki rozegrały przedostatni mecz w lidze grupy mistrzowskiej okręgu poznańskiego. Warunki do gry były doskonałe, zarówno pogoda jak i boisko ułatwiały grę techniczną z wymianą dużej ilości podań jaką nasza drużyna preferuje. Mecz zaczął się doskonale dla nas już pierwsza poważna akcja dała nam prowadzenie. Bartek po wygraniu indywidualnego pojedynku z lewej  strony mocnym podaniem po ziemi znalazł Mateusza i było 1:0 dla Kotwicy. Później gospodarze którzy przewyższali nas zdecydowanie pod względem fizycznym grając długimi piłkami raz po raz stwarzali sobie sytuacje pod naszą bramką lecz w dobrej dyspozycji był dzisiaj nasz bramkarz Milo i blok defensywny. Niestety pod koniec I połowy gospodarze wyrównali pięknym strzałem z dystansu w samo okienko naszej bramki. Druga połowa to dość chaotyczne poczynania naszych zawodników i gdy wydawało się że opanowaliśmy sytuację, po serii błędów defensorów z lewej strony oddaliśmy piłkę zawodnikowi Dyskoboli a ten z bliskiej odległości pokonał naszego bramkarza. Od tego momentu zaczęliśmy dominować na boisku. Raz za razem przeprowadzaliśmy akcję ofensywną w których szczęście dopisywało gospodarzom. Nareszcie w końcówce meczu lewą stroną uciekł obrońcom Bartek i po indywidualnej akcji z ostrego konta uderzył na bramkę, piłkę zablokował obrońca ale Rafał był na miejscu i padło wyrównanie. Po meczu walki wywieźliśmy z Grodziska zasłużony remis, lecz niedosyt pozostaje bo mogliśmy się pokusić o zwycięstwo. Za tydzień w sobotę ostatni mecz ligowy chłopcy rozegrają z Canarhinios Skórzewo.

IMG_0339IMG_0345IMG_0359IMG_0361IMG_0370IMG_0373IMG_0377IMG_0381 IMG_0386IMG_0386IMG_0396IMG_0408IMG_0410IMG_0416IMG_0417IMG_0422

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.