środa, 12 czerwca, 2024
Rocznik 2009

Młodziki Młodsze rocznik 2009 remisują w Środzie Wielkopolskiej.

Młodzik D2 – 2 liga okręgowa grupa 1

W sobotę 19 września 2020r. drużyna młodzików rocznik 2009 Kotwicy Kórnik rozegrała wyjazdowy mecz z Polonią Środa Wlkp.

W pierwszej połowie mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki oraz w liczbie sytuacji bramkowych. Mimo dobrej gry w 5 minucie tracimy bramkę. Napastnik gospodarzy wykorzystał prostopadłe podanie w pole karne i strzałem obok bramkarza umieścił piłkę w bramce. Przez ponad kwadrans stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych jednak zabrakło skutecznego wykończenia by umieścić piłkę w bramce Polonii. Dopiero w 23 minucie po zespołowej akcji bramkę na 1:1 strzela Jan Konatkowski. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Druga połowa meczu nie przyniosła zmiany wyniku. Obie drużyny miały kilka szans na objęcie prowadzenia, ale nie potrafiły skutecznie zakończyć ataku na bramkę przeciwnej drużyny.

Należy pochwalić zespół za grę. Byliśmy skuteczni w odbiorze piłki, budowaliśmy ataki od obrońców, dobrze wyglądała współpraca obrońców i pomocników podczas przejścia z bronienia do atakowania.

Polonia Środa Wlkp. – Kotwica Kórnik 1:1 (1:1)
Bramka:
23′ Konatkowski (asysta Chmielewski)

Skład: Rauk Dawid, Kaźmierczak Jan, Dulski Wojciech, Krzywobłocki Kacper, Chmielewski Igor, Mydlarz Mikołaj, Wlazły Cezary, Miara Mateusz, Konatkowski Jan, Zaręba Adrian, Gorzałczany Borys, Landskowski Aleks, Cieślak Tomasz.

Kolejny mecz zagramy na wyjeździe w sobotę 26.09 o godz. 13:00 z zespołem Victorii Września.