Młodziki Młodsze r. 2009, odnoszą pewne zwycięstwo na rozpoczęcie ligi.

Młodzik D2 – 2 liga okręgowa grupa 1

UKS Lider Swarzędz – Kotwica Kórnik 0:3 (0:2)
Bramki: Mikołaj Mydlarz ⚽️, Igor Chmielewski ⚽️, Kacper Krzywobłocki ⚽️.

Skład: Rauk Dawid, Piętka Bruno, Kaźmierczak Jan, Szafoni Jakub, Dulski Wojciech, Krzywobłocki Kacper, Chmielewski Igor, Mydlarz Mikołaj, Wlazły Cezary, Gorzałczany Borys, Cieślak Tomasz.

W sobotę 05 września 2020r. drużyna młodzików młodszych Kotwicy Kórnik rozpoczęła zmagania w lidze WZPN. W pierwszym meczu rundy jesiennej graliśmy na wyjeździe z Liderem Swarzędz.
Zespół dobrze rozpoczął mecz. Od pierwszych minut odważnie zaatakowaliśmy i byliśmy częściej w posiadaniu piłki. Dobra organizacja gry w obronie pozwoliła skutecznie przerywać kontrataki gospodarzy. W 10 minucie zdobyliśmy pierwszą bramkę. Po skutecznym odbiorze w środkowym sektorze boiska Cezary Wlazły zagrał prostopadłą piłkę w pole karne a celnym strzałem piłkę w bramce Lidera umieścił Mikołaj Mydlarz. Po objęciu prowadzenia nie potrafiliśmy wykorzystać naszej dobrej gry mimo kilku dogodnych sytuacji bramkowych. Dopiero w 25 minucie błąd bramkarza rywali przy otwarciu gry wykorzystał Igor Chmielewski. Nasz pomocnik przechwycił słabo zagraną piłkę do obrońcy i strzałem przy słupku pokonał bramkarza. Do przerwy wynik się nie zmienił i pierwszą połowę zakończyliśmy prowadząc 2:0

W drugiej połowie rywale ustawiali się wysoko utrudniając budowanie ataku naszym obrońcom. Mimo pressingu gospodarzy oddaliśmy kilka celnych strzałów, jednak bramkarz ze Swarzędza skutecznie interweniował. Piłkarze Kotwicy walczyli do ostatniej minuty meczu. W 60 minucie po faulu na naszym zawodniku sędzia podyktował rzut wolny. Celnym strzałem przy słupku wynik ustalił Kacper Krzywobłocki.
Do Kórnika wracamy w dobrych nastrojach. Cieszy dobra organizacja gry w fazie atakowania. Chłopcy coraz lepiej adaptują się do nowego ustawienia i wymagań stawianych w grze na poszczególnych pozycjach na boisku.