Orliki E1 (2009) remisują z Unią Swarzędz

Kotwica 5-5 (2-4) Unia Swarzędz

Strzelcy: 3′ Miara, 4′ Konatkowski, 32′ Miara, 37′ Konatkowski, 50`
Miara

Po dwutygodniowej przerwie wrocilismy do rozgrywek ligowych.
Początek spotkania nalezal do nas, szybko strzeliliśmy dwie bramki i wydawało się, że może być tylko lepiej. Niestety, niezbyt dobrze organizowaliśmy się w obronie i przeciwnik zaskoczył nas przed przerwą czterokrotnie.
Po zmianie stron do naszej bramki wszedł debiutujący w naszych barwach Dawid Rauk. Od pierwszych minut pokazał swoje nieprzeciętne umiejętności, wielokrotnie wyciągając nas z olbrzymich tarapatów.
Dzięki temu rywal nie uciekł nam jeszcze bardziej, a my powoli odrabialiśmy straty.
Mecz powinien zakończyć się wynikiem 4-4, ale w ostatniej minucie najpierw popełniliśmy duży błąd przy rozegraniu rzutu wolnego, z czego padła bramka dla Unii na 4-5, a chwilę później Dawid Rauk podał przez całe boisko do Matiego Miary, który ustalił wynik meczu.