sobota, 25 maja, 2024
Bez kategorii

Młodzik D1: Kotwica Kórnik 0:0 SF Luboń

12 Kolejka I ligi okręgowej Młodzik D1


Kotwica Kórnik 0:0 SF Luboń


Goście przyjechali w osłabionym składzie, ale nasza dzisiejsza nieskuteczność była nazbyt widoczna.
Pierwsza połowa na duży plus z naszej strony, próbowaliśmy rozgrywać piłkę od bramkarza, a kilka prostopadłych piłek pozwoliło nam na stworzenie sytuacji bramkowej. W najlepszej sytuacji znalazł się nasz napastnik, ale piłka nie trafiła do bramki.
W drugiej połowie dużo chaosu, nasza drużyna oddała inicjatywę gościom, którzy nie wyglądali, że chcą dziś zwyciężyć i stworzyć sobie sytuację bramkową. W ostatnich sekundach meczu mieliśmy 2 piłki meczowe, lecz podobnie jak w pierwszej połowie piłka nie wpadła do bramki a do rękawic bramkarza gości.
W porównaniu do pierwszego meczu z Poznaniakiem zaczęliśmy próbować grać w piłkę i to na mały plus. Skuteczność pozostaje naszą bolączką a brakowało też dzisiaj na boisku „lidera”, który przechylił by szalę na naszą stronę zdobywając bramkę.
Skład:
Fabian Kowalski, Borys Adamowicz, Borys Piętka, Mateusz Kasprowicz, Jakub Loga, Stanisław Stolarek, Michał Smoliński, Filip Wittmann, Maciej Wiatr oraz Borys Chmielewski, Mikołaj Alankiewicz, Igor Chęciek, Dominik Nowicki, Adam Raczyński