sobota, 24 lutego, 2024
Bez kategorii

Kotwica po wyborach!

Fotolia zarządZgodnie z zapowiedzią 26 lutego o godz.18:00 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Przedstawiono sprawozdanie z działalności zarządu ubiegłej kadencji oraz wybrano nowy zarząd.

Na poczatku zebrania powołano dwie  komisje: uchwał i wniosków, w której skład wchodzili: Lasek, Maćkowiak i Kuźma oraz mandatowo-skrutacyjną w składzie: Duda, Chojnacka i Kwalec.  Następnie ustępujący prezes Andrzej Giczela przedstawil sprawozdanie z działalności zarzadu za okres 2011-2015. Głównym osiągnięciem było zwiększenie liczby zawodników z 80 do 200, organizacja turniejów jak Grześkowiak Kórnik Cup czy Biała Dama Cup oraz awans grup seniorskich do wyższych lig. Po słowach prezesa, członkowie stowarzyszenia udzielili absolutorium dla ustepujacego zarzadu. Po tej części spotkania przystąpiono do zgłaszania nowych członków zarządu. Zgłoszono 8 kandydatów z czego tylko 7 mogło wejść w skład nowego zarządu. W związku z tym zostało przeprowadzone tajne głosowanie w wyniku, którego do zarządu weszli: Tomasz Pogonowski, Łukasz Jankowiak, Andrzej Giczela, Tomasz Ostrowski, Michał Zagrda, Wiktor Stempowski, Piotr Borowiak. Prezesem ponownie został wybrany Andrzej Giczela. 

Andrzej Giczela podziękował za dotychczasowa współpracę Dariuszowi Andrzejczakowi, Robertowi Maćkowiakowi i Tadeuszowi Kuźmie. Dziękował także za zaufanie i zapewnił, że dokona wszelkich starań z nowym zarzadem aby klub Kotwica Kórnik rozwijał się jak dotychczas.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.