sobota, 15 czerwca, 2024
Bez kategorii

Kotwica Kórnik (trampkarze) – Śląsk Wrocław – cenne warsztaty szkoleniowe.

2 lutego 2013 grupa Trampkarzy trenera Dariusza Wojtasińskiego udała się do Śremu. Powodem tego wyjazdu było zaproszenie na mecz kontrolny, które nasi zawodnicy otrzymali od drużyny Śląska Wrocław przebywającej tam na obozie.

Na życzenie przeciwników gra toczyła się w zespołach 4 osobowych (bramkarz + 3 zawodników w polu). Chłopcy nie zawiedli i po 2 godzinach gry osiągnęli rezultat 32 do 6 sprawiając tym samym ogromną radość dość licznie w tym dniu zgromadzonym rodzicom. Wynik nie był tu sprawą najważniejszą, ale możliwość gry kontrolnej i zdobywanie doświadczenia z taką drużyną jak Śląsk Wrocław.

Należy wspomnieć, że grupa Trampkarzy uczestniczyła do tej pory w dwóch turniejach. W pierwszym organizowanym przez Maki Poznań w Suchym Lesie zajęli 3 miejsce a następnie 2 miejsce w turnieju organizowanym przez Polonię Środa Wlkp. w Nowym Mieście n. Wartą.

W najbliższą sobotę czeka ich trudne zadanie – turniej w Komornikach, w którym uczestniczyć będzie 12 drużyn. Przeciwnikami naszego zespołu będą m.in. UKS SMS Włocławek, Orzeł Biały Wałcz, Polonia Leszno, Jarota Jarocin, Tarnowiak Tarnowo Podgórne, Maki Poznań i inne.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.