czwartek, 18 kwietnia, 2024

Kotwica 1:0 Warta Śrem (seniorzy)

seniorzyW czwartkowe popołudnie seniorzy ponownie utracili lidera na rzecz Huraganu Pobiedziska. Porażką 1:3 bowiem zakończył się rozgrywany w fatalnych warunkach pogodowych mecz Kotwicy z Wełną Rogoźno, a jedyną bramkę zdobył K. Przybył.

W niedzielę dopisało jednak więcej szczęścia. Po wyrównanym spotkaniu seniorzy zwyciężyli z Wartą Śrem 1:0. W związku z tym nadal liczą się w walce o pierwsze miejsce, a na pewno wystąpią w barażach. Mecz z Wartą toczył się głównie na środku boiska, gdzie przerywana była większość akcji zarówno z jednej jak i drugiej strony. Pierwsza połowa zakończył się wynikiem 0:0. W drugiej połowie obie drużyny zaczęły częściej zagrażać bramce rywala. Doskonałą okazję mieli piłkarze gości, ale M. Dobrzyński zdołał sparować piłkę na słupek. W 89′ Kotwicy udało zdobyć się zwycięskiego gola. Do rzutu wolnego podszedł powracający po kontuzji D. Chandze i technicznym uderzeniem nie dał szans na skuteczną interwencję bramkarzowi gości.

Do końca rundy już tylko 2 spotkania, miejmy nadzieję że oba będą wygrane, a w między czasie Huragan zgubi choćby 2 punkty.

Skład: M. Dobrzyński, G. Sołtysiak, A. Rogowski, Ł. Słabolepszy, R. Kuza, J. Frankowski, J. Jerszyński, T. Nawrot, B. Latuszek, P. Wolkiewicz

Rezerwa: Ł. Maćkowiak, D. Chandze, F. Siejak, S. Szymański, K. Przybył, P. Kaczmarek