niedziela, 19 maja, 2024
Bez kategorii

Junior Starszy przywozi trzy punkty z Kościana.

OBRA Kościan – KOTWICA Kórnik 0 : 2

Bramki:

Maciej Puk – 34 min.; 68 min.

 

Dnia 16 września udaliśmy się na kolejny mecz wyjazdowy, tym razem do Kościana aby rozegrać mecz z OBRĄ Kościan.

Już pierwszych minutach KOTWICA przeprowadziła groźną akcję lewą stroną, Kamil Owczarzak dośrodkował na krótki słupek gdzie Rafał Rozmiarek pomimo asysty obrońcy OBRY oddał strzał lecz piłka trafiła w słupek. W kolejnych minutach meczu w poczynaniach naszego zespołu wdarł się brak koncentracji co owocowało brakiem dokładnych podań oraz sporo strat piłki w pojedynkach jeden na jeden. W tej części gry OBRA próbowała atakować i po naszej stracie piłki w środku pola stworzyła dwie groźne sytuacje na szczęście bez konsekwencji. Te groźne sytuacje gospodarzy chyba jednak obudziły Nasz zespół, bo w 38 minucie Rafał Rozmiarek podał do Macieja Puka, a ten pomimo asysty obrońców OBRY umieścił piłkę w siatce. Do końca pierwszej połowy kontrolowaliśmy grę i na przerwę schodziliśmy z jedną zdobyczą bramkową.

Po przerwie zawodnicy KOTWICY zmotywowani zdobytą bramką znacznie lepiej się prezentowali, coraz groźniej atakowali. Wreszcie w 68 minucie Rafał Rozmiarek posłał piłkę za linię obrony gospodarzy do której dopadł Maciej Puk i drugi raz w tym meczu pokonał bramkarza OBRY.

KOTWICA mogła dwukrotnie podwyższyć rezultat meczu, raz po indywidualnej akcji Kamila Owczarzaka oraz Roberta Jencza wprowadzonego na boisko w 79 minucie. W dalszym ciągu spotkania Nasi Juniorzy mądrze rozbijali próby ataków rywali i bez straty gola zakończyli swoje trzecie z rzędu zwycięstwo w lidze.

 

Skład: Janek Kaźmierczak

Tymek Gabski

Janek Wojciechowski

Wiktor Giczela

Kamil Owczarzak

Jakub Kozłowski

Mikołaj Łoniewski – do 60 min.

Franek Maciejewski – do 70 min.

Filip Soroko

Rafał Rozmiarek – do 84 min.

Maciej Puk – do 79 min.

Mikołaj Rogowski

Marcel Słomiński

Adam Wawrzynowicz – od 60 min.

Bartek Jankowski – od 70 min.

Robert Jencz – od 79 min.

Krzysztof Maślanka – od 84 min.